Pracownia protetyczna - http://www.protezy-poznan.com.pl


Dent Stomatologia Piotr Richter

WWW: http://www.protezy-poznan.com.pl

Telefon: 602-233-222

Miejscowość: Poznań

Adres: Ogrodowa 3

Kod pocztowy: 61-820

Utworzono: 2018-11-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Na czym polega praca technika dentystycznego? Większość z nas odpowie, że bierze on miarę szczęki i wykonuje nowe protezy zębowe, czy to częściowe, czy też całkowite  - tak zwane sztuczne szczęki. I jest to oczywiście prawda, ale to niejedyne usługi, w jakich specjalizuje się pracownia protetyczna Piotr Richter Dent Stomatologia Techni-Dent, gdyż protetyk zajmuje się wypełnianiem ubytków zębowych, a także, m.in.:

  • rekonstrukcją tkanek
  • poprawą kształtu i koloru zębów, tych naturalnych i sztucznych
  • naprawą i uszczelnianiem protez
  • przywracaniem komfortu życia ludziom, bo dobrze dopasowana proteza przywraca prawidłowe właściwości mechaniczne szczęki i całego aparatu mowy, takie jak rzucie czy wyraźną wymowę, a ładne i proste zęby, to piękny uśmiech i większa pewność siebie.

Wszystko to jest w stanie zapewnić nam poznańska pracownia techniki dentystycznej, która na rynku funkcjonuje już pond 20 lat, zawsze starając się sprostać oczekiwaniom pacjentów i przekonać ich, że życie z protezą nie musi być uciążliwe, a już na pewno noszenie protezy nie powinno powodować bólu, dyskomfortu czy też otarć w jamie ustnej. Warto o tym mówić, ponieważ według najnowszych statystyk, z protezą zębową żyje około 9 milionów Polaków.

Wiele osób, które po raz pierwszy zakłada protezę, ma wiele obaw, czy da radę się do niej przyzwyczaić i jak o nią dbać, ale zupełnie niepotrzebnie. Na protezy-poznan.com.pl można się dowiedzieć, że protetyk będzie nam służył pomocą na każdym etapie powstawania protezy, podpowie też, jak właściwie o nią dbać. Warto też podkreślić, że owszem, do noszenia protezy trzeba się przyzwyczaić, ale jeśli jest ona naprawdę dobrze dopasowana, to proces adaptacyjny jest stosunkowo krótki. Specjaliści podkreślają też, że podobnie, jak stomatologa, warto również odwiedzać protetyka i to regularnie. Pomoże to uniknąć wielu problemów, jakie mogą się pojawić podczas użytkowania protezy zębowej. Nawet jeśli nie odczuwamy żadnych problemów związanych z protezą, to warto to skontrolować przynajmniej raz na pięć lat.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

ACTIV MARTIN MAĆKOWIAK

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | pracowniap.org.pl 2019.