Minikoparka kraków wynajem | Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO


Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO

WWW: http://uslugi-minikoparka.com

Telefon: 507088150

Miejscowość: Kraków

Adres: Tytusa Chałubińskiego 27

Kod pocztowy: 30-698

Utworzono: 2019-01-16

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Sprzęt budowlany, taki jak chociażby minikoparki to sprzęt specjalistyczny, który jest stosunkowo drogi i nie wszystkie firmy, zwłaszcza te małe, stać na zakup takiego sprzętu. Dlatego, gdy taki sprzęt jest wykorzystywany tylko okazjonalnie, to warto się zastanowić, czy lepszą opcją od zakupu minikoparki nie jest jej wynajem? W wielu przypadkach tak właśnie jest! Jeśli więc potrzebna jest Ci minikoparka, to w Krakowie wynajem tego rodzaju sprzętu oferuje Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO, jej specjalnością jest wykonywanie wszelkich prac ziemnych, takich jak wykopy pod różnego rodzaju instalacje oraz inwestycje miejskie i prywatne, związanie, np. z wylewaniem fundamentów czy kładzeniem kostki brukowej.

Pełny wykaz prac ziemnych oraz cennik wynajmu minikoparek o różnych gabarytach został zamieszczony na internetowej stronie firmy uslugi-minikoparka.com. Dzięki temu każdy klient ma możliwość zaznajomienia się z opisami i parametrami minikoparek, które są do wynajęcia niemal od zaraz. Wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie bądź mailowo i zarezerwować sprzęt.

Część klientów ma pewne obawy przy realizacji prac zimnych, że minikoparka zostawi ślady na trawniku, niszcząc go i trawę będzie trzeba sadzić na nowo. Warto pamiętać jednak, że są to obawy nie do końca uzasadnione, gdyż nowoczesny sprzęt, jaki ma do dyspozycji rekomendowana firma, jest wyposażony w gumowe gąsienice, które nie pozostawiają żadnych śladów na terenie, na który wjeżdżają. Jest to niezwykle istotne, jeśli prace ziemne muszą się odbyć na terenie zielonym, ale nie tylko, specjaliści podkreślają, że wykorzystanie mobilnego i bardzo zwrotnego sprzętu, który może kopać nawet na wąskich przestrzeniach, ma niebagatelne znaczenie, jeśli np. roboty ziemne odbywają się w miejscach historycznych i miejscach pamięci.

Na wyposażeniu firmy są minikoparki Bobcat 320 i 321, sprzęt taki charakteryzuje się dużą uniwersalnością i zwrotnością na tle innego tego typu sprzętu, mają na wyposażeniu także wiertnice oraz specjalne łyżki o szerokości od 20 cm do nawet 100 cm.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | pracowniap.org.pl 2019.