Kombucha • Koala Kombucha


Koala Kombucha

WWW: https://www.koala-kombucha.pl/

Telefon:

Miejscowość: Szczecin

Adres: Chmielewskiego 18

Kod pocztowy: 70-028

Utworzono: 2019-02-19

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Napoje, które dostępne są w sprzedaży, często zawierają w swoim składzie dużo konserwantów, barwników oraz cukrów, przez co nie można spożywać ich w nadmiarze. Na szczęście coraz częściej pojawiają się produkty, które nie tylko są smaczne i gaszą pragnienie, ale maja też działanie pro zdrowotne. Jednym z takich napojów jest Koala Kombucha, który podbija serca polskich konsumentów.

Napój kombucza znany jest w krajach azjatyckich już od ponad tysiąca lat, sporządzany jest na bazie naparu z herbaty poddanego fermentacji. Proces ten sprawia, że napój pełen jest witamin i mikroelementów, które mają dobroczynny wpływ na organizm człowieka. Nic zatem dziwnego, że wśród Chińczyków napój nadal traktowany jest jako lekarstwo na wiele przypadłości.

Dzięki napojowi polskich producentów nie trzeba samodzielnie przyrządzać kombuczy, wystarczy zaopatrzyć się w gotowy produkt, który dostępny jest w kilku wersjach smakowych:

  • ananasowej,
  • brzoskwiniowej,
  • wiśniowej.

Podobnie jak swój azjatycki odpowiednik, napój pełen jest witamin i mikroelementów. Produkt przyrządzany jest na bazie zielonej herbaty, która zawiera mnóstwo antyoskydantów, przyczyniających się do usuwania zbędnych toksyn z organizmu. Jest on też bardzo dobrym źródłem witamin z grupy B, które pełnią kluczową rolę w tworzeniu komórek nerwowych. Kombucha może mieć też zbawienny wpływ na florę bakteryjna jelit, a to za sprawą zdrowych kultur bakterii, których jest pełna. Dlatego napój wykazuje działanie zbliżone do probiotyków.

Produkt polecany jest osobom, które z jednej strony dbają o odpowiednie nawodnienie organizmu, z drugiej natomiast nie przepadają za piciem zwykłej wody. Dzięki produktowi można skutecznie ugasić pragnienie, nie dostarczając jednocześnie swojemu organizmowi dodatkowej dawki cukru. Z tego powodu napój polecany jest również dla dzieci, będzie on bardzo dobrą alternatywą dla słodzonych soków i napojów gazowanych, które większość malców uwielbia. Delikatny, owocowy smak z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

AJEDEN Sp. z o.o.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | pracowniap.org.pl 2019.