Kiedy rozpocząć terapię depresji?


PSYCHE.EXPERT Katarzyna Kowalska

WWW: https://psyche.expert/

Telefon: 505484443

Miejscowość: Nowe Wągrodno

Adres: Główna 48b

Kod pocztowy: 05-505

Utworzono: 2019-05-11

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Ludzie często mają błędne przekonanie o depresji. Jeśli chcesz przekonać się, czy cierpisz na tę chorobę, czy może jesteś raczej zwyczajnie zmęczony, znudzony lub zasmucony, koniecznie skontaktuj się z lekarzem. Warto rozpocząć terapię depresji jak najszybciej, ponieważ jeśli zwlekasz z rozmową z psychologiem, Twój stan może się znacznie pogorszyć. W efekcie depresja oddziałuje nie tylko na Twoje emocje, poczucie wartości, ale często także na Twoją sytuację rodzinną, miłosną, zawodową i inne płaszczyzny Twojego życia. Warto odwiedzić stronę internetową psyche.expert również w momencie, gdy obawiasz się, że bliska Ci osoba choruje na depresję. Jeśli chcesz jej pomóc, koniecznie przeczytaj o symptomach depresji, jak również o tym, w jaki sposób możesz skontaktować się z psychologiem online.

Na stronie internetowej szczegółowo opisana jest psychoterapia online, depresja to jeden z obszarów, którymi zajmują się specjaliści. Niosą oni skuteczną pomoc i zrozumienie między innymi w momencie, gdy:

  • odczuwasz chroniczny stres, który wpływa na Twoje samopoczucie i brak chęci do życia;
  • coraz częściej myślisz i czytasz o śmierci, zastanawiasz się, co by było po Twoim odejściu lub co gorsza - planujesz samobójstwo;
  • czujesz, że uczysz się znacznie gorzej niż kiedyś, a Twój spadek koncentracji jest odczuwalny nawet w codziennych czynnościach i bardzo Cię to przytłacza;
  • patrzysz w przyszłość bez nadziei na to, że Twoje samopoczucie się poprawi;
  • nie lubisz siebie i masz pesymistyczne myślenie na temat Twojej osoby, masz zaniżone poczucie własnej wartości;
  • nie masz ochoty na nic, codzienne czynności sprawiają Ci problem, czujesz się cały czas zmęczony, a Twoje dawne pasje nie sprawiają Ci już żadnej przyjemności.

Kontaktując się z psychologiem względnie wcześnie, dajesz sobie możliwość normalnego, spokojnego, szczęśliwego życia, które nie jest zaburzone różnymi skutkami związanymi z chorobą. Depresja jest chorobą, która wcześnie zauważona, może zostać wyleczona i nie dawać nawrotów w przyszłości.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Gabinet Terapii ANTOŚ

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | pracowniap.org.pl 2019.