Dobry stomatolog Poznań | http://elzbietajachowska.pl/


T.J.STATIC PRACOWNIA PROJEKTOWA BUDOWNICTWA JACHOWSKI TADEUSZ

WWW: http://elzbietajachowska.pl/

Telefon:

Miejscowość: Poznań

Adres: Polska 102a

Kod pocztowy: 60-401

Utworzono: 2019-01-20

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Ból zęba to niepokojący sygnał, na który większość ludzi zaczyna odczuwać stres. Co robić? Konieczna będzie wizyta u dentysty... Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Jachowska dostrzega jednak, że coraz więcej pacjentów świadomie dba o swoje zęby. Wiedzą, że gabinetu nie trzeba się bać.

Nowoczesna stomatologia stwarza wiele możliwości. Pozwala między innymi na:

  • stosowanie bardzo skutecznych znieczuleń, które zapewniają komfort zarówno w leczeniu niewielkich ubytków, jak i w poważniejszych ingerencjach leczniczych,
  • zachowanie najwyższej estetyki w każdej sytuacji - uzupełnianie ubytków, wstawianie implantów, wybielanie szkliwa, wszystko to daje wyjątkowe efekty i sprawia, że aż miło patrzeć w lustro,
  • skrócenie czasu, który pacjent spędza na fotelu - dobry stomatolog w Poznaniu posiada nowoczesne narzędzia i stosuje najskuteczniejsze preparaty.

Najlepiej przyzwyczajać się do gabinetu stomatologicznego od najmłodszych lat. Małe dzieci nabierają pewności siebie i uczą się odpowiednich nawyków. Chodzi tutaj nie tylko o przeglądy i leczenie, ale także naukę odpowiedniej pielęgnacji zębów. W jaki sposób myć zęby? Jak korzystać ze szczoteczki tradycyjnej, a jak z sonicznej? Jakie produkty do pielęgnacji będą najlepsze? Stomatolodzy pozwalają znaleźć odpowiedzi na te pytania.

W trudniejszej sytuacji są jednak dorośli, którzy z różnych względów zaniedbali higienę swojej jamy ustnej. W pewnym momencie przychodzi konieczność podjęcia decyzji o wizycie u dentysty. Wówczas odczuwany jest strach, wstyd, niepewność. Leczenie zębów kilkanaście lat temu wyglądało zupełnie inaczej niż dziś. Niektórzy mają w związku z tym dodatkowe traumy i obawy. Wystarczy pokonać pierwszy lęk i po prostu udać się na wizytę. Już po pierwszych minutach można poczuć się swobodnie i uświadomić sobie, że współczesna stomatologia trzyma się bardzo wysokich standardów. Na stronie internetowej pod adresem elzbietajachowska.pl można zapoznać się z opisem różnych usług stomatologicznych. Jest to zarówno profilaktyka, jak i leczenie kanałowe, zwalczanie chorób przyzębia oraz protetyka.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

ACTIV MARTIN MAĆKOWIAK

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | pracowniap.org.pl 2019.